14 GECE 15 GÜNLÜK UMRE SEYAHAT PROGRAMI

5 Gece MEDİNE Royal Dyar Oteli / 9 Gece Mekke Al Marwa Rayhan Rotana Oteli

Toplam 14 gece 15 gün

1. GÜN ………………………………………> KONYA / CİDDE

Konya Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Keleş Turizm kontuarı önünde saat ……. ‘da buluşma. Türk Havayolları kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY TK…….. sefer sayılı uçuş ile saat …….. ‘de Cidde’ye uçuş, saat ……. Cidde ’ye varış. Mekke otelimize transfer ve otele yerleşmenin ardından toplu olarak görevlilerimiz refakatinde umrenin edası.

2.3. GÜNLER ………………………………………… > MEKKE

Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri otelimizde. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün.

4. GÜN ……………………………………… > MEKKE

Sabah kahvaltısı otelimizde. ……….’da otel lobisinde buluşma ve ziyaretler için hareket. Mekke civarında bulunan Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama mahalleri, Nur Dağı, Cennetül-Mualla Kabristanı, Cin Mescidi ve Peygamber Efendimiz’in doğduğu evin bulunduğu yere ziyaret turu, akşam yemeği otelimizde.

5.6.7.8. GÜNLER …………………………………. > MEKKE

Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri otelimizde. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest gün.

9. GÜN …………………………………………..> MEKKE / MEDİNE

Sabah kahvaltısı otelimizde. Öğle namazından önce çantalarımızın oda kapılarına bırakılması ve görevlilerimizin belirteceği saatte Medine’ye Hareket. Yaklaşık 4,5 saatlik kara yolculuğu ardından Medine’ye varış. Otele yerleşmenin ardından görevlilerimiz refakatinde çevre tanıtımı ve Ravza Selamlaması.

10. GÜN ………………………………………………… > MEDİNE

Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri otelimizde. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest günler.

11. GÜN …………………………………………….. > MEDİNE

Sabah kahvaltısı otelimizde. 07.30’da otel lobisinde buluşma ve ziyaretler için hareket. Medine civarında bulunan Kuba mescidi, Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescit, Hendek harbinin cereyan ettiği mahal ve hurma bahçesi ziyaret turu. Ardından otele dönüş ve akşam yemeği otelimizde.

12.13.14 GÜNLER ……………………………………………. > MEDİNE

Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri otelimizde. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest günler.

15. GÜN …………………………………………. > MEDİNE / KONYA

Sabah kahvaltısı otelimizde. Sabah saat ………’da el çantaları dışındaki bagajların oda kapısı önüne bırakılması. Öğle namazından sonra odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Cidde Havalimanına transfer, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TK….. sefer sayılı uçuş ile saat …. ‘de Konya’ya hareket, saat ………’da Konya Havalimanına varış.

Not : Zorunlu hallerde, içerik aynı kalmak şartı ile programda değişiklik yapılabilir.