BİZİ TANIYIN…
1970 yılında A Grubu olarak kurulan Keleş Turizm Seyahat Acentası, kuruluş itibariyle iç ve dış turlar ve kültür turları alanında faaliyet göstermiştir.
Hac ve Umre organizasyonları ve inanç turlarını da faaliyet alanları arasına ekleyerek, bu organizasyonlarda uzmanlaşmış ve sektörde bu günkü hakettiği yerini almıştır.
Zaman içerisinde faaliyet alanlarını genişleterek, öncü ve yenilikçi hizmet anlayışından taviz vermeden, toplumsal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi kendine prensip edinmiştir.
Hizmet verdiğimiz alanların başında temel uzmanlık konumuz olan olan Hac ve Umre turları gelmektedir.
“Emin ellerde, güvenle, huzur içinde” sloganıyla yola çıkan acentamız, sağlam alt yapısı, tecrübeli ve dinamik kadrosu, merkez ve şubeleri ile birlikte Konya geneline yayılmış yetkili kayıt acentaları ile her zaman sizlerin güvenini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Yapılan tüm çalışmalarda ve verilen tüm hizmetlerde her zaman en iyisini sizlere sunmaya gayret eden Keleş Turizm, bu yolda hiç bir fedakarlıktan kesinlikle kaçınmamıştır.
Bu düşüncelerle, siz kıymetli dostlarımızın manevi varlığını ve desteğini hep yanımızda hissedip, bundan aldığımız güçle çok daha iyi yerlerde sizlere en iyiyi, en güzeli vermenin gayreti içerisindeyiz.
Farkı, yaşayarak anlamanız için biz her zaman yanınızdayız.
Keyifli, sağlıklı, huzur ve mutluluk dolu günler dileriz..

HAC VE UMRE ORGANİZASYONU
Hac ve Umre doğru bilgi ve rehberlik gerektiren bir ibadettir. Bu sebepledir ki; mukaddes beldelerin misafirlerini aydınlatmak ve her türlü zorluklarını gidermek ancak tecrübe ile mümkün olmaktadır.
Keleş Turizm, verilen hizmetin manevi sorumluluğunun bilinciyle tüm hacılarımızın ve umrecilerimizin ibadetlerinin şartlarını hakkıyla yerine getirebilmeleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.
Bu mukaddes yolculuğa çıkan siz Allah’ın değerli misafirlerinin Kur’an ve Sünnet ışığında, bid’at ve hurafelerden uzak bir Hac ve Umre yapması bizim için büyük bir ehemmiyet arzetmektedir.Amacımız; usulüne uygun bir ibadet, güven ve huzur, sağlıklı intikal, ikamet ve 47 yıllık tecrübeye dayalı üstün hizmet anlayışı ile sizlere en iyiyi  ve en güzeli sunabilmektir.
Keleş Turizm olarak misafirlermize en güzel hizmeti verebilmek sağlıklı, huzurlu vu huşu içinde bir Hac ve Umre yapabilmelerini sağlamak için Mekke ve Medine’deki tecrübeli ve dinamik ekibimizle her zaman hizmetindeyiz.
Keleş Turizm, bu mukaddes yolculukta sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı onurunu her zaman yaşamaktadır.

BİLET SATIŞI
Ayrıca, zamandan tasarruf ve kolay ulaşım için Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına, ekonomik uçak biletlerini Keleş Turizm’den temin edebilirsiniz