Hakkımızda

Hakkımızda

KELEŞ ORJİNAL 2
Uzun Yıllardır Vermiş Olduğumuz UMRE VE HAC Hizmetlermiz İçerisinde Sizleride Aramızda Görmekten Onur Duyarız KELEŞ TURİZM Seyahat Acentası Olarak Bütün Maksadımız Müşterilerimiz Nasıl Kendi Açılarından En Kaliteli Hizmeti  En Üst Seviyede Almayı Hak Etmişlerse Bize’de Emin Eller’de Doğru Dürüst Ve En İyi Hizmeti Vermek Düşer
Hizmet sektörünün, ülkemizin yöneldiği ufuklar çerçevesinde tüm mensuplarını yeni oluşumlara sevk ettiği malumunuzdur. Değişim, gelişim ve bu günü aşabilip, yarını yakalayabilme hayati önem kazanmaktadır. Bizler de, Keleş Turizm olarak değişim ve gelişimin adresi olma adına geleceğin vizyonunu yakalayabilme çabamızı hep sürdürerek 1970 yılından itibaren Hac ve Umre, iç, dış hatlarda bilet ve vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri ve fuar organizasyonlarında ‘‘başlangıçta ve bitişte dost kalabilme’’ prensibimiz ile ‘‘ilkeli bir duruş’’sergileme gayreti içindeyiz. Şimdi yeni bir heyecanla sizin kurumsal hizmetlerinizi gerçekleştirmek istiyoruz.
Çevrenize teşvik amacı ile tertip edeceğiniz organizasyonlarınız; bilet ve vize işlemleriniz, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarınız, yurtdışından gelen misafirlerinizin tüm organizasyonları ile özellikle bayileriniz için planladığınız Umre yurtiçi ve yurtdışı bütün gezi programlarıyla size daha iyi hizmet vereceğimize inanıyoruz. 47 yıllık tecrübeye sahip profesyonel kadromuzla sizleri memnun edecek alt yapı ve birikime sahibiz.
Hac ve Umre Organizasyonu
Hac ve Umre doğru bilgi ve rehberlik gerektiren bir ibadettir. Bu sebepledir ki; mukaddes beldelerin misafirlerini aydınlatmak ve her türlü zorluklarını gidermek ancak tecrübe ile mümkün olmaktadır.
Keleş Turizm, verilen hizmetin manevi sorumluluğunun bilinciyle tüm hacılarımızın ve umrecilerimizin ibadetlerinin şartlarını hakkıyla yerine getirebilmeleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.
Bu mukaddes yolculuğa çıkan siz Allah’ın değerli misafirlerinin Kur’an ve Sünnet ışığında, bid’at ve hurafelerden uzak bir Hac ve Umre yapması bizim için büyük bir ehemmiyet arzetmektedir.Amacımız; usulüne uygun bir ibadet, güven ve huzur, sağlıklı intikal, ikamet ve 47 yıllık tecrübeye dayalı üstün hizmet anlayışı ile sizlere en iyiyi  ve en güzeli sunabilmektir.
Keleş Turizm olarak misafirlermize en güzel hizmeti verebilmek sağlıklı, huzurlu vu huşu içinde bir Hac ve Umre yapabilmelerini sağlamak için Mekke ve Medine’deki tecrübeli ve dinamik ekibimizle her zaman hizmetindeyiz.
Keleş Turizm, bu mukaddes yolculukta sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı onurunu her zaman yaşamaktadır 
Keleş Turizm olarak işlerinizin bereketli, günlerinizin hayırlı ve sağlıklı geçmesini dileriz.
 
 Misyonumuz
   
 – Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
 – Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak
 – Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
 – Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak sürekli girişimci olmak
 – Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak
 – İnsana odaklı çalışmayı temel almak
– Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak
 – Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.